“ Я боюсь, що у нас нічого не вийде” – говорив кожен, хто коли-небудь пробував трансформувати ідею в проект;
“ А де взяти гроші на подію?” – запитував кожен, хто коли-небудь намагався організувати захід в громаді чи на парафії;
“ А що, якщо це нікому не потрібно, крім мене?” – думав кожен, хто коли-небудь працював в релігійному, громадському чи благодійному секторі.
Пропоную почати мислити по-іншому!
Усі люди – “неофіційні” проєктні менеджери у суспільстві. У когось це проявляється, через публічну роботу в громадській організації, хтось ж навпаки – невтомно виконує роботу тихими кроками. Важливо лише зрозуміти, що суспільство – це велика команда, і добре, коли кожен знає що він може зробити в цій команді. Можливості ж щоб покращити результати роботи цієї команди є у всіх! Від найменшої громади, яка налічує 200 жителів до мільйонного Києва чи Одеси!
Управління проєктами – це вибір наважитися створювати зміни у своїй громаді, свідомо пожертвувати частиною свого комфорту для того, щоб втілити мрії. Замість м’якого крісла, ти часто погоджуєшся на мандрівку в невідомому напрямку; замість маленької філіжанки кави ти обираєш термогорня далеко в горах з командою мрії.
Саме тому, Львівська освітня фундація, – як каталізатор змін в громадах пропонує:
- навчання для громад з проектного менеджменту, комунікації, фандрейзингу;
- створити власний проект, від ідеї до реалізації;
- менторський супровід та консультації під час співпраці із ЛОФ;
- нове коло знайомств та досвід із всієї України;
- фінансова підтримка у розмірі 30 000 грн.
*Мені подобаються самозарадні громади. На перший погляд, може видатись що такі громади знають усі закони, приписи чи укази президента. Ні, точно ні! Проте, вони в потрібний момент знають, де знайти ресурс: людський, фінансовий, інформаційний та освітній.
*автовиправляч завжди переправляє на “самозарЯдні”. І я погоджуюсь, адже тоді батарейка є завжди напоготові працювати безперервно.
Більше інформації на сайті.
Форма для реєстраціЇ – ТУТ.